Cattery BASTET Z RICAN

british shorthair cats

NEMAME V SOUČASNOSTI ŽÁDNÁ KOTATA K PRODEJI

Našim prvotním cílem je odchovávat zdravá kot'ata bez známých genetických a infekčních nemocí. Na zdravotní stav našich koček je kladen ohromný důraz.

Všechny naše kočky jsou pod stálým lékařským dohledem a sebemenší zdravotní problém je okamžitě řešen. Rodiče našich  odchovů  jsou testováni na FIV, FeLV / + očkováni /,  PKD DNA  s  negativním  výsledkem , auskultačně  a ev. sonograficky jsou  všichni chovní jedinci HCM  negativní. Všechna naše kot'ata budou s průkazem původu , řádně očkovaná,  odčervená včetně  očkovacího průkazu. Kupni smlouva je pravidlem.

 Kot'ata  lze získat i na mazlíčka. Podmínkou na mazlíka je kastrace ve věku 6-11 měsíců. Mazlíček není určen k výstavám ani chovu.

Kot'ata  novým  majitelům  budou  předávána  nejdříve  ve 4 měsících  věku. Domnívám se, že je to pro kotě mnohem vhodnější věk, kdy již je více stabilizován imunitní systém, kotě není tolik psychicky vázáno na matku a i fyzicky je na změnu prostředí lépe připraveno.

Požadujeme po budoucích majitelích, aby byla kočka chována striktně jako indoor / vnitřní / zvíře, protože toto ji bude chránit  od nebezpečí a nechtěných  nemocí, úrazů a smrtelných nehod. Domácí prostředí umožní kotěti, aby vyrůstalo bez stresu  a stalo se zdravou krásnou dospělou kočkou, která bude dělat radost nejen nám , ale především novým majitelům. 

 

 

MultiTrans

Image

w-sunn400-4m- fotka patrik .jpg

Statistics

Počet zobrazených článků
359553

Visits

1501836
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
39
166
39
1828
3441
6036
1501836
Your IP: 172.18.0.3
2021-10-18 05:55

Who's Online

Právě přítomno: 35 hostů a žádný člen