Cattery BASTET Z RICAN

british shorthair cats

NEMAME V SOUČASNOSTI ŽÁDNÁ KOTATA K PRODEJI

Našim prvotním cílem je odchovávat zdravá kot'ata bez známých genetických a infekčních nemocí. Na zdravotní stav našich koček je kladen ohromný důraz.

Všechny naše kočky jsou pod stálým lékařským dohledem a sebemenší zdravotní problém je okamžitě řešen. Rodiče našich odchovů jsou testováni na FIV, FeLV / + očkováni /, PKD DNA s negativním výsledkem , auskultačně a ev. sonograficky jsou všichni chovní jedinci HCM negativní. Všechna naše kot'ata budou s průkazem původu , řádně očkovaná, odčervená včetně očkovacího průkazu. Kupni smlouva je pravidlem.

Kot'ata lze získat i na mazlíčka. Podmínkou na mazlíka je kastrace ve věku 6-11 měsíců. Mazlíček není určen k výstavám ani chovu.

Kot'ata novým majitelům budou předávána nejdříve ve 4 měsících věku. Domnívám se, že je to pro kotě mnohem vhodnější věk, kdy již je více stabilizován imunitní systém, kotě není tolik psychicky vázáno na matku a i fyzicky je na změnu prostředí lépe připraveno.

Požadujeme po budoucích majitelích, aby byla kočka chována striktně jako indoor / vnitřní / zvíře, protože toto ji bude chránit od nebezpečí a nechtěných nemocí, úrazů a smrtelných nehod. Domácí prostředí umožní kotěti, aby vyrůstalo bez stresu a stalo se zdravou krásnou dospělou kočkou, která bude dělat radost nejen nám , ale především novým majitelům.

MultiTrans

Image

sanny prvn biv 4m.jpg

Statistics

Počet zobrazených článků
407679

Visits

1628496
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
98
0
340
1318
651
4271
1628496
Your IP: 172.18.0.20
2023-07-05 19:56

Who's Online

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen